Zarząd Powiatu Rada Powiatu Jednostki powiatowe Charakterystyka Powiatu Kontakt Polityka Cookies
  >  Aktualności  >  Konferencja inaugurująca 

W dniu 6 października 2015r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Pabianicach odbyła się konferencja inaugurująca pracę PODNiDM nt. „Przywództwo edukacyjne liderów a rozwój szkół i przedszkoli w powiecie pabianickim”.

Gości powitały: Małgorzata Biegajło – dyrektor PODNiDM oraz Liliana Forysiak – Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania w Starostwie Powiatowym w Pabianicach.

Elżbieta Modrzejewska Dyrektor Wydziału Strategii i Kadr Kuratorium Oświaty w Łodzi poświęciła swoje wystąpienie zmianom w nadzorze pedagogicznym i głównym kierunkom polityki oświatowej państwa.
Andrzej Jasiński – pracownik i lider Ośrodka Rozwoju Edukacji wygłosił interesujący wykład na temat ”Przywództwo edukacyjne a rozwój szkoły”. Bardzo ciekawie zaprezentowany został przez Zofię Szmidt –głównego konsultanta PODNiDM – panel poświęcony nowatorskim pomysłom i rozwiązaniom na rzecz efektywności pracy szkoły. Swoimi przykładami dobrych praktyk podzielili się dyrektorzy szkół powiatu pabianickiego: Joanna Malinowska, Krzysztof Zajda i Eliza Matusiak.

Prezentacji wybranych elementów oferty PODNiDM dokonała Małgorzata Biegajło jednocześnie zachęcając i zapraszając do współpracy z ośrodkiem.Printer Friendly Version Email This To Your Friend
System Zarządzania Jakością
PN-EN ISO 9001:2009

Internetowa rejestracja do kolejki
Wydziału Komunikacji i Transportu
Biuletyn
Informacji
Publicznej


Związek
Powiatów
Polskich


Dziennik Ustaw


Monitor Polski


Dziennik Urzędowy Województwa Łódzkiego


Certyfikat Akcji Przejrzysta Polska

2005 r.

2006 r.

2007 r.

2008 - 2010 r.Gospodarka odpadami
informacja nt. ważności decyzji

Kalendarz dla organizacji pozarządowychStarostwo Powiatowe w Pabianicach
Wszelkie Prawa Zastrzeżone | Jesteś osobą na tej stronie. | Kontakt: Webmaster