Zarząd Powiatu Rada Powiatu Jednostki powiatowe Charakterystyka Powiatu Kontakt Polityka Cookies
  >  Aktualności  >  20 nowych... 

W sobotę, 17 października, o godzinie 10:00 Starostwo Powiatowe w Pabianicach zapraszało mieszkańców powiatu do przyłączenia się do akcji sadzenia drzew – kasztanowców - na ulicy „Grota” Roweckiego. Miejscem spotkania były Bulwary (przy wjeździe do A&A) w Pabianicach.

Pierwsze drzewo zostało zasadzone przez Krzysztofa Haburę - Starostę Powiatu Pabianickiego i Arkadiusza Jaksę - Wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Pabianickiego.

Kolejne drzewo zostało zasadzone wspólnie przez Radnych Miejskich, których reprezentowali; Joanna Kupś, Zofia Kriger - Kozłowska i Krzysztof Rąkowski oraz Radnych Powiatowych reprezentowanych przez: Łukasza Stencla i Arkadiusza Jaksę.

Pierwszym krokiem w kierunku realizacji nowych nasadzeń na terenie Pabianic jest uzupełnienie szpaleru kasztanowców rosnących wzdłuż ulicy Grota – Roweckiego nowymi drzewami, o które wnioskował Arkadiusz Jaksa dwukrotnie pisał interpelacje w tej sprawie w Starostwie Powiatowym.

W sobotę, ze względu na padający deszcz nie było dużo chętnych pabianiczan, by zasadzić drzewa przygotowane przez Wydział Ochrony Środowiska Rolnictwa i Leśnictwa ze Starostwa Powiatowego w Pabianicach. Jednak Starostwo Powiatowe w Pabianicach dokonało nasadzeń 20 nowych kasztanowców na odcinku od ulicy Bugaj, aż do ulicy Kilińskiego.Printer Friendly Version Email This To Your Friend
System Zarządzania Jakością
PN-EN ISO 9001:2009

Internetowa rejestracja do kolejki
Wydziału Komunikacji i Transportu
Biuletyn
Informacji
Publicznej


Związek
Powiatów
Polskich


Dziennik Ustaw


Monitor Polski


Dziennik Urzędowy Województwa Łódzkiego


Certyfikat Akcji Przejrzysta Polska

2005 r.

2006 r.

2007 r.

2008 - 2010 r.Gospodarka odpadami
informacja nt. ważności decyzji

Kalendarz dla organizacji pozarządowychStarostwo Powiatowe w Pabianicach
Wszelkie Prawa Zastrzeżone | Jesteś osobą na tej stronie. | Kontakt: Webmaster